Україна завершила виступи на Паралімпіаді-2024

23:30 08 вер 2024.  937Читайте на: УКРРУС

Найбільшу кількість нагород наша країна здобула у плаванні.

У неділю, 8 вересня, збірна України завершила виступи на Паралімпійських іграх-2024 у Парижі.

За 11 днів змагань у столиці Франції українські паралімпійці виграли загалом 82 нагороди: 22 золоті, 28 срібних та 32 бронзові. Це дозволило нашій команді посісти сьоме місце у медальному заліку та стати п'ятою за кількістю нагород.

Підписуйтеcь на наш Telegram-канал Lenta.UA - ЄДИНІ незалежні новини про події в Україні та світі

За кількістю виграних медалей, це четвертий результат в історії виступів України на Паралімпіадах.

Україну на Паралімпіаді у Парижі представляли 140 атлетів, які змагалися у 17 видах спорту. Це рекордна кількість видів спорту у паралімпійській історії України.

Найбільшу кількість нагород Україна виборола у плаванні (40). Лідером став плавець Андрій Трусов, на рахунку якого п'ять нагород.

Переможцем медального заліку Паралімпіади-2024 із величезним відривом став Китай. Атлети з Піднебесної здобули 220 медалей, з яких 94 – золоті. На другому місці підсумкового медального заліку розмістилася Велика Британія, на третьому – США.