СпортФутбол

«Тоттенхем» несподівано обіграв «Манчестер Сіті»

00:20 10 кві 2019.  549Читайте на: УКРРУС

Підопічні Маурісіо Почеттіно вирвали перемогу в кінцівці матчу.

У першому поєдинку 1/4 фіналу Ліги чемпіонів зійшлися англійські «Тоттенхем» і «Манчестер Сіті».

Зі стартових хвилин матчу чемпіони Англії активно пішли вперед і змогли заробити пенальті, проте воротар «Тоттенхема» Уго Льоріс майстерно відбив удар у виконанні Серхіо Агуеро.

Підписуйтеcь на наш Telegram-канал Lenta.UA - ЄДИНІ незалежні новини про події в Україні та світі

Надалі обидві команди по черзі володіли ініціативою з невеликою перевагою «Манчестер Сіті», але забитих м'ячів у першому таймі вболівальники так і не побачили.

Другий тайм на подив вийшов похмурим і нудним.

На полі було багато пауз і мало конструктивної гри аж до 78-ї хвилини, коли Сон Хин Мін несподівано відкрив рахунок в матчі і вивів господарів вперед.

Після пропущеного гола гості з Манчестера активізувалися і спробували врятувати гру, але натомість чи не пропустили другий м'яч. Той же Сон Хин Мін міг зробити дубль, але не влучив у площину воріт.

У підсумку, «Тоттенхем» здобув несподівану, але заслужену домашню перемогу з рахунком 1-0 і збільшив свої шанси на вихід в півфінал турніру. Поєдинок у відповідь обіцяє бути неймовірно цікавим.